tel. 603-816-577

e-mail: polmozbytbytom@onet.pl

Montowanie instalacji gazowej w samochodach osobowych wciąż jest często praktykowane, głównie ze względów ekonomicznych. Duże zainteresowanie LPG spotyka się także ze sporym zrozumieniem koncernów motoryzacyjnych: w wielu nowych autach instalacja gazowa jest montowana fabrycznie. Czy mniejsze koszty zużycia paliwa to jedyna zaleta takiego rozwiązania?

Gdy temperatura przestaje nas rozpieszczać, a za oknem coraz częściej panuje słota, czas pomyśleć o wymianie opon. Dotyczy to przede wszystkim tych kierowców, którzy zdecydowali się jazdę na ogumieniu sezonowym. Panujące na drodze warunki nie są odpowiednie do tego, aby poruszać się po nich na letnich egzemplarzach, zupełnie nieprzystosowanych do śliskich nawierzchniach. Rodzi się jednak pytanie, jakie opony zimowe wybrać, aby zapewnić sobie komfortową i bezpieczną jazdę między październikiem a marcem?

Kierowcy, którzy zdecydowali się zakup opon sezonowych wiedzą, że dwa razy w roku przychodzi czas na ich wymianę. O ile nie mają oni problemu z dostosowaniem rodzaju ogumienia do panujących warunków, o tyle wątpliwości pojawiają się w określeniu, kiedy powinno to nastąpić. Sugestii na ten temat istnieje całkiem sporo, dlatego dziś spróbujemy odpowiedzieć na to pytanie.

 

 

Auto Serwis
Polmozbyt Bytom

ul. Adolfa Piątka 9a
41-907 BYTOM

 

 kom:   603-816-577
 tel:     322-816-577

 fax:    323-868-101