Menu Zamknij

Części i akcesoria

 

Dobrze wyposażony, profesjonalny warsztat to taki, w którym kierowcy mogą liczyć zarówno na fachowe doradztwo oraz specjalistyczną naprawę auta, jak i szeroki asortyment części, kosmetyków i akcesoriów samochodowych. Tak kompleksowa oferta charakteryzuje nasz warsztat, z którego usług mogą korzystać klienci z Bytomia i najbliższej okolicy.

Prowadzimy sprzedaż części renomowanych marek, takich jak BOSCH, FILTRON, SKF, DELPHI, LUCAS, VALEO, BOSAL, FEBI, BILSTEIN, KRAFT, INA, SWAG, BERU oraz NGK. Są to m.in. zderzaki, amortyzatory, wahacze czy katalizatory. W ofercie nie brakuje elementów doposażenia auta, jak haki holownicze, bagażniki, lampy i lusterka. Proponujemy także akcesoria i kosmetyki samochodowe. Wszelkiego typu płyny i oleje również dostępne są w naszym asortymencie.

W sprzedaży części, akcesoriów oraz kosmetyków samochodowych istotną rolę ogrywa cena. Dbamy o to, aby zawsze była ona atrakcyjna. Kierowców poszukujących elementów zamiennych oraz innych produktów do auta zachęcamy do odwiedzenia naszego warsztatu.


 akcesoria