Menu Zamknij

Naprawy silników

Serce każdego samochodu, podobnie jak pozostałe podzespoły, wymaga przeprowadzania regularnych przeglądów. W przypadku pojawienia się niepokojących objawów, takich jak pobieranie zbyt dużej ilości oleju czy przeskoki w rozrządzie, może sugerować problemy z silnikiem lub jego poszczególnymi częściami, takimi jak skrzynia biegów czy uszczelka głowicy. Zamiast od razu decydować się na wymianę, korzystniej skorzystać z pomocy fachowców. Klientów z Bytomia i okolic zapraszamy do Bosch Serwis Polmozbyt.

Mamy szerokie doświadczenie w serwisowaniu samochodów osobowych i dostawczych. Do świadczonych usług należy m.in. naprawa silnika, skrzyń biegów, a także uszczelek głowicy. Obsługujemy kierowców posiadających auta wszystkich marek. Do naszych zadań należy również naprawa diesla. Dysponujemy nie tylko nowoczesnym sprzętem, ale także fachową, zdobywaną przez lata widzą, dzięki której remont silnika przebiega sprawnie i skutecznie.

Przeprowadzamy przeglądy i serwisy, ale dokonujemy także napraw bieżących. W ramach usługi poprawiamy pracę podzespołów (w tym diesla), sprawdzając dodatkowo, czy uszczelki głowicy oraz skrzynia biegów działają bez zarzutu.


 silniki