Menu Zamknij

Serwis opon

 

Przebite koło? To może spotkać każdego kierowcę, bez względu na to, jakim samochodem się porusza. W takich i podobnych sytuacjach należy udać się do profesjonalnego warsztatu samochodowego, w którym oprócz serwisu wulkanizacyjnego mechanicy proponują także sprzedaż opon.

Klientom naszego warsztatu Bosch Serwis Polmozbyt z Bytomia i okolic proponujemy sprzedaż oraz wymianę ogumienia zarówno w samochodach osobowych, jak i pojazdach dostawczych. W branży wulkanizacyjnej jesteśmy obecni na tyle długo, aby w precyzyjny sposób właściwie wyważyć koła, a tym samym przywrócić pojazdowi zdolność bezpiecznego poruszania się po drodze.

W ramach świadczonych usług wulkanizacyjnych proponujemy wyważenie opon, a także ich szybką i profesjonalną wymianę. Cena za serwis uzależniona jest od rodzaju obręczy w kołach (stalowych lub aluminiowych). Wymiana opony wraz z wyważaniem obejmuje także gumowe kominki (liczone od sztuki).

Szukasz odpowiedniego warsztatu wulkanizacyjnego, w którym ogumienie jest zarówno sprzedawane, jak i naprawiane? Skorzystaj z pomocy fachowców w naszym serwisie!

Cena za serwis uzależniona jest od wielkości i rodzaju obręczy w kołach (stalowych lub aluminiowych).


 opony